Пацієнтів з неходжкінською лімфомою або гострою мієлоїдною лейкемією, які зацікавлені в отриманні додаткової інформації про поточні клінічні дослідження ARENSIA, схвалені органами охорони здоров'я України, люб'язно запрошуємо переглянути нижче вказану інформацію.
Ми пропонуємо долучитися до поточного клінічного дослідницького проекту пацієнтам:
Або
Дякуємо за Ваш інтерес до компанії ARENSIA!
РАЗОМ МИ ФОРМУЄМО ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!
Неходжкінські лімфоми - численна група пухлин, що вражають клітини крові лімфоцити.
При неходжкінській лімфомі відбуваються анормальні зміни в одному з лімфоцитів (мутація ДНК), що призводить до появи великої кількості дефектно сформованих лімфоцитів, що утворюють пухлинні маси всередині лімфатичних вузлів та інших частинах організму. Точна причина мутації ДНК, що веде до їх утворення, невідома, але існує припущення про вплив низки хімікатів, особливо гербіцидів та пестицидів, вірусу Епштейн-Барра тощо. Захворювання найчастіше виникає у людей 50-60 років.
Загальні прояви включають збільшення лімфатичних вузлів на шиї, пахвами, середостінні. Приблизно в 40% випадків злоякісні лімфоцити виявляються поза лімфатичними вузлами: у кістках, легенях, печінці, підшкірній клітковині. Пацієнт може відчувати жар, втому, втрату апетиту, сильну пітливість ночами. Можливе збільшення селезінки.
Лімфома діагностується лише під час проведення біопсії. Зразки для біопсії беруться з лімфатичних вузлів або шкіри, легень, печінки, тощо. Якщо біопсія підтверджує наявність лімфоми, за її результатами визначається тип лімфоми шляхом вивчення тканинних порушень і типології клітин.
Три головні методи лікування – хіміотерапія, променева терапія та трансплантація гемопоетичних клітин (ТГК), використовується також імунотерапія та таргетна (націлена) терапія.