РАЗОМ МИ ФОРМУЄМО ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ

Місія, цінності та концепція

Наша місія

Cприяння розвитку медицини шляхом поєднання зусиль співробітників компанії ARENSIA та фармацевтичних компаній при умові забезпечення прав, безпеки та благополуччя пацієнтів з метою розширення меж сучасних медичних знань та втілення новітніх медичних технологій.

Ми протистоїмо конкуренції, спираючись на високі етичні стандарти та безкомпромісну професійність колективу, який складається з висококваліфікованих та ретельно відібраних фахівців, що спеціалізуються у різноманітних терапевтичних галузях.

Ставлення компанії ARENSIA до етичних цінностей безкомпромісне. Права, безпека та благополуччя пацієнтів-учасників клінічних випробувань, що проводяться компанією ARENSIA, неухильне дотримання духу та букви Гельсінської декларації і норм Належної клінічної практики, дбайливе ставлення до пацієнтів і шанобливе ставлення до працівників компанії та компаній-партнерів для нас надзвичайно важливі. Ми очікуємо такого ж ставлення від наших ділових партнерів.

ARENSIA усвідомлює своє існування в умовах глобалізованого ринку, керованого попитом і пропозицією з домінуванням постійного прискорення дослідницького прогресу.

Отже

  • Ніщо з того, що ми робимо, не варте того, щоб наражати на ризик права, здоров’я та благополуччя пацієнтів.
  • Те, що не приносить користь пацієнту або клієнту, для нас немає пріоритету.
  • Компанія ARENSIA ставиться з глибокою повагою до всіх пацієнтів та ділових партнерів.
  • Ми цінуємо чесність, відповідальність та професіоналізм.
  • Інтереси компанії та кожного з її співробітника нероздільні.

Ми прикладаємо всіх зусиль, щоб бути інноваційними у всіх сферах своєї діяльностідля найкращого обслуговування  наших клієнтів. Ставлення ARENSIA до найвищих етичних стандартів детально викладено у Кодексі Етичної поведінки компанії ARENSIA, що регулює діяльність компанії на всіх рівнях та відображає наші сподівання від наших ділових партнерів.

КОДЕКС ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЕТАЛЬНІШЕ

ARENSIA узагальнила свою філософію бізнесу в 'Кодексі етичної поведінки', який цінує прихильність найвищим етичним стандартам. Цей кодекс застосовується на всіх рівнях компанії і слідування цим етичним стандартам також очікується від наших ділових партнерів.

ПОЛІТИКА У СФЕРІ БОРОТЬБИ З ХАБАРНИЦТВОМ ТА КОРУПЦІЄЮ ДЕТАЛЬНІШЕ

ARENSIA усвідомлює, що корупція завжди була і буде залишатися темою для аналізу в контексті будь-якого бізнесу. ARENSIA дотримується суворої політики боротьби з хабарництвом та протидії корупції, яка є обов’язковою для всіх співробітників.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЕТАЛЬНІШЕ

ARENSIA приділяє особливу увагу конфіденційності особистої інформації. Наші принципи в цьому контексті узагальнені у спеціальній політиці, яка враховує всі чинні закони та нормативні акти.