РАЗОМ МИ ФОРМУЄМО ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ

Про компанію

ARENSIA Exploratory Medicine

ARENSIA – це приватна дослідницька організація з німецькими акціонерами, заснована у 2010 році, яка спеціалізується на клінічних випробуваннях I і II фази. Головний офіс компанії розташований у м. Дюссельдорфі, в Німеччині.

ARENSIA відкрила сучасні спеціалізовані центри для проведення клінічних досліджень у різних країнах Європи. Дослідницькі центри ARENSIA оснащені всім необхідним для обслуговування і комфорту пацієнтів.

ARENSIA дає можливість українським пацієнтам взяти участь у міжнародних клінічних дослідженнях і надає їм доступ до інноваційних лікарських засобів. В Україні компанія ARENSIA представлена двома спеціалізованими медичними центрами, діяльність яких присвячена проведенню клінічних досліджень. Дослідницькі центри повністю забезпечені сучасним медичним обладнанням, що дає змогу гарантувати безпеку пацієнтів під час проведення клінічних випробувань.

Найбільші фармацевтичні компанії світу мають досвід співпраці з центрами клінічних випробувань компанії ARENSIA. Діяльність компанії ARENSIA є важливою частиною на шляху лікарського засобу від ідеї його створення і до моменту потрапляння на полиці аптек для подальшої реалізації.

Професійна команда компанії ARENSIA складається з фахівців у сфері клінічних досліджень, які мають багаторічний (10-25 років) досвід роботи у фармацевтичній галузі, галузі медичної науки, клінічних випробуваннях, а також в реалізації і управлінні міжнародними проектами.

Дякуємо Вам за інтерес до компанії ARENSIA!

РАЗОМ МИ ФОРМУЄМО ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!