Пацієнтів з бронхіальною астмою, які зацікавлені в отриманні додаткової інформації про поточні клінічних дослідження ARENSIA, схвалені органами охорони здоров'я України, люб'язно запрошуємо переглянути нижчевказану інформацію.
Ми пропонуємо долучитися до поточного клінічного дослідницького проекту пацієнтам:
Дякуємо за Ваш інтерес до компанії ARENSIA!
РАЗОМ МИ ФОРМУЄМО ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!
Астма є одним з основних неінфекційних захворювань (НІЗ), яким страждають як діти, так і дорослі. Астма є хронічним запалювальним захворюванням дихальних шляхів, а саме бронхів. У людей, що страждають на це захворювання, повітряні шляхи в легенях звужуються через запалення. Це спричинює виникнення симптомів астми - кашлю, хрипів, задишки, утруднення дихання. Ці симптоми носять епізодичний характер і часто посилюються в нічний час або під час фізичного навантаження. Симптоми астми можуть посилюватися і під впливом інших поширених «провокуючих чинників». Такими провокуючими факторами можуть бути вірусні інфекції, пил, дим, пилок трав і дерев, шерсть тварин і пір'я птахів, парфумерні засоби.
Основні причини астми наразі невідомі. Підвищений ризик розвитку астми пов'язують з великою кількістю факторів, як генетичних, так і пов’язаних із впливом навколишнього середовища, таких як: наявність даного захворювання у близьких родичів, наявність у особи інших алергічних захворюваннь, надлишкова маса тіла або ожиріння, вплив на розвиток легенів на ранньому етапі життя, контакт із цілим рядом алергенів і подразників, присутніх в навколишньому середовищі, в тому числі при забрудненні повітря в приміщеннях і атмосфері, присутності кліщів, домашнього пилу, плісняви, а також при контакті з хімічними речовинами, вихлопними газами або пилом на виробництві та інші.
Астма вважається невиліковною хворобою. Проте можна контролювати перебіг захворювання та прояв симптомів, що дозволяє вести нормальне, активне життя.