Дослідницькі центри Команда ARENSIA Популярні запитання Віртуальний тур

ICH-GCP КУРС 30 травня - 31 травня 2019 року в HOTEL INTERCONTINENTAL, Бухарест

Курс з хороших клінічних практик ICH GCP E6 (R2) для спеціалістів з клінічних досліджень, організованих дослідницькою медициною ARENSIA, запропонував нам можливість навчитися та зустрітися з 92 співробітниками та колегами, усіма професіоналами в галузі медичних досліджень: моніторами, слідчими та не тільки , Дивіться враження учасників тут

У Румунії, як і будь-де в світі, фахівці з клінічних досліджень не можуть здійснювати свою діяльність, якщо вони періодично не оновлюють свої знання на основі посібника ICH щодо GCP, міжнародного регулювання у цій галузі.

Детальніше у запрошенні до участі нижче.

Дякуємо всім присутнім і зустрічаємось з ними на наступному «оновленні» знань!

***

Клінічні випробування проводяться в суворо регламентованих рамках біомедичних досліджень, які постійно змінюються через нові відкриття в медико-терапевтичній галузі.

Досвід та знання, накопичені в рамках ARENSIA та через нашу мережу співробітників, відповідно до етичних норм та правил, що застосовуються на надзвичайно високому рівні, все це дозволяє нам проводити комплексні дослідницькі дослідження, суворо дотримуючись наданих протоколів та норм.

У той же час, сертифікат, що засвідчує закінчення навчального курсу з хорошої клінічної практики (GCP), є стандартом у нашій галузі діяльності

Ми дуже раді запросити вас на цьогорічний навчальний курс, який відбудеться 30–31 травня в ГОТЕЛІ «ІНТЕРКОНТИНЕНТАЛ», Оперний театр та ін. 2.

Тренер: д-р Пітер М Кайзер - аудитор GxP - Німеччина

Навчальний курс буде охоплювати основні теми, що стосуються посібників ICH GCP, та представить актуальне оновлення поточних змін у законодавстві ЄС та пов'язаних з ними посібників. Порядок денний адресовано як спеціалістам, так і тим, хто нещодавно розпочав свою діяльність у галузі клінічних досліджень.

Якщо ви зацікавлені в участі в цьому заході, можете зареєструватися за номером телефону +40 725 200 692 або електронною поштою alexandra.stirbu@arensia-em.com

дата 24.04.2019

Новини

Корисні посилання

Контакти