Дослідницькі центри Команда ARENSIA Популярні запитання Віртуальний тур
Місія та цінності

Місія та цінності

Наша місія - сприяння розвитку медицини шляхом поєднання зусиль медичного персоналу компанії ARENSIA та фармацевтичних компаній при умові забезпечення прав, безпеки та благополуччя пацієнтів з метою розширення меж сучасних медичних знань та втілення новітніх медичних технологій. Ми протистоїмо конкуренції, спираючись на високі етичні стандарти та безкомпромісну професійність нашого згуртованого дружнього колективу, який складається з висококваліфікованих та ретельно відібраних фахівців, що спеціалізуються у різноманітних медичних галузях.

Відношення компанії ARENSIA до етичних цінностей безкомпромісне. Права, безпека та благополуччя пацієнтів-учасників клінічних випробувань, що проводяться компанією ARENSIA, неухильне дотримання духу та букви Гельсінскої декларації і норм Належної клінічної практики, дбайливе ставлення до пацієнтів і шанобливе ставлення до працівників компанії та компаній-партнерів для нас надзвичайно важливі. Ми чекаємо такого ж ставлення від наших ділових партнерів.

ARENSIA усвідомлює своє існування в умовах глобалізованого ринку, керованого попитом і пропозицією з домінуванням постійного прискорення дослідницького прогресу.

Отже:

  • Ніщо з того, що ми робимо, не варте ризику правами, здоров’ям та благополуччям пацієнтів.
  • Те, що не приносить користь пацієнту або клієнту, для нас немає жодного пріоритету.
  • Компанія ARENSIA відноситься з глибокою повагою до всіх пацієнтів та ділових партнерів.
  • Ми цінуємо чесність, відповідальність та професіоналізм.
  • Інтереси компанії та кожного з її співробітника нероздільні.

Для найкращого обслуговування клієнтів ми приклажаємо всіх зусиль, щоб бути іноваційними у всіх сферах своєї діяльності. Відношення ARENSIA до найвищих етичних стандартів детально викладено у Кодексі Етичної поведінки компанії ARENSIA, що регулює діяльність компанії на всіх рівнях та відображає наші сподівання від наших ділових партнерів.

Антикоррупційна політика компанії ARENSIA:

ARENSIA усвідомлює, що в контексті будь-якого бізнесу небезпека корупції була і буде предметом, який треба враховувати, щоб забезпечити стабільність компанії. Дотримання директив ARENSIA з протидії корупції і хабарництву, детально викладених в документі, на який дається посилання, є обов’язковим для всіх співробітників компанії.

Політика конфіденційності та захисту персональних даних компанії ARENSIA:

ARENSIA приділяє велику увагу конфіденційності персональної інформації наших пацієнтів, співробітників та партнерів. З огляду на це вживаються заходи для захисту персональної інфомації, як це детально описано в «Політиці кофіденційності та захисту особових даних».

ARENSIA приділяє велику увагу конфіденційності особової інформації учасників освітніх заходів, зберігаючи дані в повній безпеці та використовуючи їх виключно в рамках клінічних випробувань.

Новини

Корисні посилання

Контакти